Ege Everest Beyaz Parlak Rektifiyeli Yer Seramik EVE 01 PAR

Special Price 3 €

Ürün Kodu

148215

Marka

Alivergari

Minimum Sipariş: 15 M²

 
 

Seramik;
 
  Seramik kil ve kaolen benzeri toprak ve kayaların parçalanmasıyla elde edilen maddelerin yüksek sıcaklıktaki fırınlarda pişirilmesi ile meydana gelir. Seramik evimizin birçok alanında yer ve duvar kaplama ürünü olarak kullanıldığımız dekorasyon ürünüdür. Hammaddesi tamamen doğal ürün olan seramik, kil, kaolen, kuvars ve feldspat maddelerinin belirli oranlarla karıştırılmasıyla elde edilir. Bu maddeler karıştırıldıktan sonra hamur haline gelene kadar presleme yani sıkıştırma işleminden geçer. Daha önceden ısıtılmış en az 1100 derecede olan yüksek sıcaklıkta fırınlanır Seramiklerin koruyucu tabakası ön yüzüdür. Sır denilen bir tabaka ile korunur. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak elde edildiği için insan sağlığına zarar verecek bir tehlike taşımamaktadır. Ayrıca Seramik ekolojik dengeye zarar vermeyen bir üründür.

Seramiklerin Teknik Özellikler;

*Seramikler, Hijyen, Estetik ve İzolasyon özellikleri ile şık ve ışıltılı bir  kaplama malzemesidir, sağlamdır.
*Seramikler diğer kaplama malzemelerinden farklı olarak bakım gerektirmez, temizliğinde kullanılan kimyasal maddelerden etkilenmez.
*Çok yüksek sıcaklıkta fırınlanarak üretildiği için, sert ve dayanıklıdır.
*Seramik karolar iç mekan da yer ve duvarda kullanılır. Dış mekan da ise yer karosu olarak kullanılmaktadır.
*Ev, teras, banyo, mutfak, antre, balkon, restaurant, okul, cafe, mağaza, hastane, işyeri, depo, ve benzeri bir çok mekanda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Seramik Alırken Dikkat edilmesi Gerekenler;

  Seramik alırken ilk olarak teknik özellikleri uygulama yapılacak alana uygun ürünler seçilmeli. Ardından alanda kullandığınız mobilya ve dekorasyonunuza uygun model ve desenlerde seramik seçmeniz daha uygun olacaktır. Leke tutmayan, temizliği ve bakımı kolay, çizilmeye karşı dayanıklı olan seramikleri kullanmaya dikkat ediniz. Seramikler parlaklık olarak parlak, yarı parlak ve mat olarak üç farklı seçenek sunmaktadır. Parlak ve yarı parlak modellerin bakımı ve temizliği daha kolay olacaktır. Açık renkli yer seramikleri seçmeniz yine temizliği ve bakımı kolaylaştırdığı gibi lekeleri de gizleyecektir. Banyo ve havuz kenarı gibi ıslak alanlarda kaymaya karşı üretilmiş antislip seramikler tercih edilmeli. Satın alacağınız seramiğin boyutları uygulanacak alanın boyutuna göre belirlenmeli, küçük alanlarda büyük ebatlı karolar kullanılmamalı. Duvar seramiği alırken yukarıdaki detaylara ek olarak, duvar seramiği veya mutfak tezgah arası seramikleri, derzsiz uygulama yapmak istiyorsanız seçeceğiniz duvar seramiğinin rektifiye kenarlı olmasına dikkat etmelisiniz. Kullanım alanına uygun seramik seçilmelidir. Çünkü kullanım yoğunluğuna göre seramik çeşitleri vardır. Yoğun kullanım için farklı seramik mevcuttur. Ayrıca parlak seramiklerin mat seramiklere oranlara daha kaygan olduğu ve daha çabuk aşındığı da unutulmamalıdır. Alınacak olan seramik kullanılacak alana göre daha fazla olmalıdır. Çünkü döşerken alan birebir tutmayacağından parça ürünler kullanılacak ve kırılmalar olabilecektir. Ayrıca ileride oluşabilecek sorunlara karşı her zaman yedekte ürün bulundurulmalıdır, ileriki bir zamanda zor olsa da aynı ürün belki bulunabilir ama aynı renk aynı kalibrede seramik karo bulmak çok zordur. Seramiği seçerken tasarımı ve estetik görüntüsü size hitap etmeli ve zevkinize göre seçilmiş olmalıdır. Seramik döşendiğinde alt malzeme ıslaklığından dolayı renk değişimi gözlenebilir, ürün yapıştırıcı malzeme kuruduğunda tekrar düzelecektir.
 
 • Ebat
 • 60 X 120
 • Kullanım Alanı
 • Yer Seramiği
 • Yüzey
 • Parlak
 • Renk
 • Beyaz
 • Tasarım
 • Traverten
 • Kenar
 • Rektifiyeli

Alivergari İthalat İhracat Dış Ticaret' de KARGO, TESLİMAT ve MONTAJ HİZMETLERİ 

 • Kargo ve sevkiyet işlemleri tamamen tarafımızdan sağlanmaktadır.
 • Ürünlerimizde Almanya, Hollanda ve Belçika ülkeleri için sevkiyat ücretleri dahil fiyatlar verilmiştir.
 • Diğer Avrupa ülkeleri için ek kargo ücretleri siparişi tamamlama sürecinde, ürün fiyatlarına eklenecektir.
 • Ürünlerimiz anlaşmalı kargo firmaları ya da nakliye firmaları ile yapılmaktadır.
 • Ürünlerimizin montajı talep halinde tarafımızdan ek ücret ile sağlanmaktadır.
 • Daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayarak iletişim kurunuz

Müşteri Yorumları

Henüz yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yapın

Yorum yapılan ürün: Ege Everest Beyaz Parlak Rektifiyeli Yer Seramik EVE 01 PAR

Ürün hakındaki yorumunuz?*

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Kalite
Fiyat
Montaj
Almanya, Hollanda ve Belçika

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo

Stoklu Ürünlerde

İki Haftada Teslimat

7/24

Güvenli Alışveriş